Plakat miru 2023

UPAJMO SI SANJATI

Lions klub Portorož Zarja nas je povabil k sodelovanju na likovnem natečaju Plakat miru. Gre za mednarodni likovni natečaj v organizaciji Lions Clubs International, na katerem lahko sodelujejo otroci v starostni skupini od enajstega do vključno trinajstega leta. Natečaj na mednarodni ravni poteka že več kot tri desetletja, njegov namen pa je spodbujanje otrok k razmišljanju in zavedanju o pomembnosti miru, strpnosti in medsebojnega razumevanja.

Letošnja tema je Upajmo si sanjati. Na natečaju je sodelovalo 7 učencev naše šole, komisija Lions kluba Portorož Zarja pa je izbrala zmagovalno sliko z naslovom Lepši svet učenke Imrete. Vsi učenci so dobili praktična darila, za kar se Lions klubu Portorož Zarja zahvaljujemo.

ČESTITAMO vsem učencem za čudovite slike!

DREVO SANJ

ZADNJI TRENUTEK