Namenitev dela dohodnine za šolski sklad

Skladno s spremembo 135. člena ZOFVI-M imate kot davčni zavezanci možnost, da namenite do največ 0,3 % dohodnine za donacijo šolskim skladom in s tem tudi našemu šolskem skladu. Z zbranimi sredstvi bomo lahko učencem omogočili pester in kvalitetnejši izobraževalni program.

Vsak posameznik, ki bi želel pomagati in nameniti del dohodnine našemu šolskemu skladu lahko to stori tako da:

• odda elektronsko vlogo preko spletne strani FURS eDAVKI. Na seznamu poiščete »SKLAD – CENTER ZA USPOSABLJANJE ELVIRA VATOVEC STRUNJAN CENTRO DI ABILITAZIONE ELVIRA VATOVEC STRUGNANO« z davčno številko 84845686 in nam namenite do 0,3%

ali

• odda izpolnjeno in podpisano vlogo v fizični obliki na pristojni finančni urad RS ali pa jo prinese na šolo, kjer jo bomo na urad poslali v njegovem imenu. Vlogo najdete v zavihku »Dokumenti in obrazci«.